Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Hantuchová o monackom kniežati: S Albertom sa dobre poznáme

05.06.2014 (23/2014) Hoci vďaka tenisu zarobila slušné peniaze, že ju má v mobile dokonca aj monacké knieža Albert, stojí Daniela Hantuchová (31) nohami pevne na zemi.
Hantuchová o monackom kniežati: S Albertom sa dobre poznáme
3 fotografie v galérii
Vysoká, štíhla a veľmi milá. To je Daniela Hantuchová.
Autor fotografie: mh

Na Slovensko ju tentoraz priviedla kampaň na ženský vitamínový drink. Rozhodnutie prepožičať mu tvár zdôvodní slovami: „Projekt ma zaujal ideou – jeho mottom je nájsť silu a energiu v samom sebe. S tým veľmi súhlasím, pretože po rokoch hľadania, osobnostného rastu a spoliehania sa na ľudí okolo seba som prišla na to, že všetko, čo potrebujeme, je v nás.“

V propagačnom materiáli uvádzate, že ste boli unavená, dolámaná, potili ste krv, nemali ste priateľov, lebo ste stále trénovali, a mnohokrát ste to chceli vzdať. Kto bol a je v tomto kolotoči vašou stálou oporou?

Jednoznačne moja rodina. Už roky mi vytvára úžasné zázemie, bez nej by som nič nedosiahla. Takže to, kde som, je zásluha mojich rodičov, brata a predtým aj starej mamy, ktorá už, žiaľ, nie je medzi nami. To sú najdôležitejší ľudia v mojom živote.

Brat okrem svojej práce, architektúry, manažuje vaše aktivity. Chodí s vami aj po turnajoch?

Teraz už nie. Manažuje mi isté veci, ale inak mám, samozrejme, agentúru. Sám je dosť vyťažený, v Maďarsku majú s priateľkou kaštieľ, tomu sa venujú, a aj doma má rozrobené projekty. Niekedy ho podozrievam, že vôbec nespí, lebo toho zvláda naozaj veľa.

Žije síce v luxusnom Monaku, ale najviac času trávi v posilňovni a na kurte. 3 fotografie v galérii Žije síce v luxusnom Monaku, ale najviac času trávi v posilňovni a na kurte. Zdroj: Profimedia.sk

V roku 2002 ste sa presťahovali do Monaka, kde môžete trénovať celý rok vonku, lebo má priaznivú klímu. Bývate celý čas na jednom mieste?

V tej istej budove.

A máte veľa známych susedov...

Veľmi známych, ale nebudem hovoriť konkrétne mená. Tenisti, cyklisti, atléti. Je to taká športová budova. Ale v Monaku kamkoľvek idete, niekoho známeho určite stretnete.

Pred kniežacím palácom vždy postávajú húfy turistov. Chodievate tam na žúry?

Turisti tam čakajú zbytočne, lebo oni tam nebývajú. S Albertom sa poznáme veľmi dobre, dlhší čas hráva tenis, organizuje turnaje a zakaždým ma osloví, či mu nepomôžem. Možno raz, ak skončím s aktívnym tenisom, ale teraz nemám čas. Inak je to úplne v pohode človek.

Keďže je v Monaku hustá koncentrácia známych tvárí, musí to byť raj pre paparacov. Nebojíte sa chodiť von?

Nie. Práveže tam všetci radi chodíme, lebo v Monaku od nich máme pokoj.

Čím to je?

Neviem, ale je to super. Dúfam, že to tak zostane navždy.

Chcete mi povedať, a teraz si vymýšľam, že ak vás Peter Sagan pozve na večeru, nik sa o tom nedozvie?

Určite nie...

Celý rozhovor s Danielou Hantuchovou si môžete prečítať v najnovšom čísle časopisu ŽIVOT.

3 fotografie v galérii Zdroj: Život

Avízo (NČ)

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×