Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Veľký horoskop na rok 2014: Kozorožci, vyhnite sa dobrodružstvu!

24.01.2014 (4/2014) Energie máte až príliš, čo môže mať za následok, že budete mať pokušenie „vybiť“ si ju neverou. Dobre to zvážte.
Veľký horoskop na rok 2014: Kozorožci, vyhnite sa dobrodružstvu!
2 fotografie v galérii
Ilustračná snímka
Autor fotografie: Archív

Na prahu nového roka asi každý z nás s očakávaniami hľadí do budúcnosti. Hviezdy napovedia mnoho, a tak ako každý rok, aj tentoraz vám prinášame veľký horoskop na rok 2014, ktorý pripravili astrológovia Valika a Niro. Čo v ňom čaká ľudí, ktorí sa narodili v znamení Kozorožca?

1. Kvartál

Váš vstup do roku 2014 nemohol byť lepší, pretože v prvej polovici januára vám v pracovnej oblasti vychádzalo všetko, na čo ste si spomenuli. To sa týka aj osobného života, kde sa vám mimoriadne darí. Nové lásky, utužovanie stabilných partnerstiev. Do konca mesiaca vás čaká pokojné a pohodové obdobie.

Celý február sa však budete pracovne trápiť. Zachovajte pokoj a rozvahu, posledný týždeň mesiaca už bude na poli lásky a citov opäť mimoriadne úspešný. Ešte aj počas prvej polovice marca sa budete pracovne trochu trápiť, ale zvládnete to. V druhej polovici vám budú hviezdy priať hlavne v kariére. Naopak, v partnerskom spolužití hrozia hádky, rozvody, rozchody. Zdravie – buďte opatrný na možné prechladnutie.

2. Kvartál

Prvé tri aprílové týždne prežijete v pokojnej atmosfére v každej oblasti svojho života. Posledný týždeň sa vám bude nesmierne dariť z finančnej stránky. Ak ste niečo v oblasti citov a lásky pokazili, v tieto dni sa vám to podarí dať do poriadku. Celý máj sa vám bude v zamestnaní dariť, budete spokojný hlavne z finančnej stránky. Sú pravdepodobné výhry aj v lotérii.

Prvé tri júnové týždne budú vynikajúce v pracovnej oblasti a najmä, čo sa týka financií. Stále bude šanca vyhrať peniaze v nejakej lotérii. No v láske a osobnom živote vás čaká chaos. Ste smutný. Posledný týždeň sa situácia upokojí a celkovo budete spokojný. Zdravie – možné bolesti chrbtice.

3. Kvartál

Prvé tri júlové týždne budú vynikajúce. Máte veľa energie, čo sa pozitívne odzrkadľuje na vašich výsledkoch. Tej energie však máte až príliš, čo môže mať za následok, že budete mať pokušenie „vybiť“ si ju neverou. Dobre to zvážte. Chvíľkové vzrušujúce dobrodružstvo nestojí za to, aby ste prišli o trvalú lásku.

Prvá polovica augusta bude pracovne a finančne náročná, ale napriek všetkému sa vám bude dariť budovať si kariéru. Druhá polovica je už v zamestnaní pohodová, ale v partnerskom spolužití máte problémy, a to veľké. Prvé dva septembrové týždne ste spokojný v pracovnej oblasti aj v súkromí. Do konca mesiaca bude v práci všetko v poriadku, ale horšie to bude z finančnej stránky. Aspoň v citovej oblasti sa budete cítiť spokojný a šťastný. Zdravie – zdravotne sa budete cítiť v poriadku.

4. Kvartál

Október je pre vaše znamenie z pracovnej stránky najnáročnejšie obdobie v tomto roku. To, že pracovne stagnujete, vám až tak neprekáža. Čo vás však naozaj trápi, je nedostatok financií. Dávajte si na to pozor, nezadlžujte sa, lebo by ste mali problém so splácaním. Nepodpisujte dôležité dokumenty, nezačínajte s podnikaním. A pozor na to, aby ste sa nedostali do rozporu so zákonom.

Aj celý november sa bude niesť v rovnakom duchu. Buďte však trpezlivý. Hneď prvý decembrový týždeň vám prinesie novú vlnu energie a elánu, takže budete mať príležitosť dobehnúť aspoň niečo, čo ste za posledné dva mesiace zameškali. Druhý týždeň sa bude zdať ešte trochu náročný, ale v treťom sa vám opäť začne mimoriadne dariť. Počas vianočných sviatkov si konečne dokážete poriadne odpočinúť. Do konca mesiaca vás ešte čakajú práca a starosti. Silvester však už trávte radšej doma a oddychujte. Zdravie – budete sa cítiť celkovo vyčerpaný a unavený.

Focus Media
VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×