Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Aká Shakira, taký Milan! Speváčka oslávila prvé sviatky so synom

04.01.2014 Hovorí sa - aká matka, taká Katka. V prípade speváčky Shakiry a jej syna to tiež platí - obaja na Vianoce vystrúhali rovnakú grimasu.
Aká Shakira, taký Milan! Speváčka oslávila prvé sviatky so synom
7 fotografií v galérii
Shakira vystrúhala rovnakú grimasu, ako jej syn Milan.
Autor fotografie: Twitter

Speváčka Shakira (36) a jej partner Gerard Piqué (26) majú za sebou prvé sviatky so svojím 11-mesačným synčekom Milanom. Futbalista na svoj twitter zavesil rozkošné momentky, hoci na jednej z nich sa Milan netvári práve nadšene. Možno mu Ježiško pod stromček nedoniesol nejakú vytúženú hračku... Shakira pri fotení neváhala a nespokojný výraz tváre svojho syna dokonale napodobnila.

Rodinka pokope: Gerard Piqué so Shakirou a synčekom Milanom. 7 fotografií v galérii Rodinka pokope: Gerard Piqué so Shakirou a synčekom Milanom. Zdroj: Profimedia.sk

Rodinka pokope: Gerard Piqué so Shakirou a synčekom Milanom a jeho z dreva vyrezaným "caga tio".

Mladá rodinka si voľno dokonale užívala. Shakira, ktorá nahráva nový album, stihla navštíviť aj svoju rodinu v Kolumbii. Milan si tu vyskúšal tradičné "caga tio" - zvyk, kedy sa do polienka vyrezávajú postavy z katalánskej mytológie.

Gerard Piqué a Shakira v parížskom Louvri. Za nimi je slávny obraz Mona Lisa. 7 fotografií v galérii Gerard Piqué a Shakira v parížskom Louvri. Za nimi je slávny obraz Mona Lisa. Zdroj: twitter

Gerard Piqué a Shakira v parížskom Louvri. Za nimi je slávny obraz Mona Lisa.

Zamilovaní rodičia stihli aj romantickú návštevu Paríža, krátko po Vianociach totiž na sociálnej sieti pribudla ich fotka s Monou Lisou v pozadí.

Shakirin dokonalý úsmev zdobí zubné pasty. 7 fotografií v galérii Shakirin dokonalý úsmev zdobí zubné pasty. Zdroj: Profimedia.sk

Shakirin dokonalý úsmev zdobí zubné pasty.

Speváčka sa už od februára má znova objaviť ako porotkyňa hudobnej súťaže The Voice. Hoci, Shakira (36) si môže zarábať aj inak, nielen spevom. Nedávno sa stala tvárou istej značky zubnej pasty a jej dokonale biely úsmev zdobí výrobky ústnej hygieny.

VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×