Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Je tu OTO 2013: V diváckej ankete pribudne nová cena!

26.12.2013 (51/2013) Rok sa s rokom zišiel, Slávik umrel, ale najobľúbenejšia divácka anketa OTO sa teší skvelému zdraviu. Znovu o niečo bohatší a najmä – váš.
Je tu OTO 2013: V diváckej ankete pribudne nová cena!
2 fotografie v galérii
Galavečer OTO 2012 (ilustračná snímka)
Autor fotografie: Archív

 

Vlani sme vzhľadom na meniacu sa situáciu na televíznom trhu rozšírili počet kategórií na štrnásť a teraz v 14. ročníku pridávame ďalšiu hudobnú – skupinu roka.

Preto si nezabudnite kúpiť časopis Život č. 1/2014, ktorý vychádza 30. decembra 2013. Nájdete v ňom kompletné zoznamy, spôsoby a termíny hlasovania vrátane hlasovacieho kupónu.

Marcel Merčiak sa vlani tešil až z troch OTO-v: Bol najlepší komentátor, Absolútny OTO a získal aj cenu Života. 2 fotografie v galérii Marcel Merčiak sa vlani tešil až z troch OTO-v: Bol najlepší komentátor, Absolútny OTO a získal aj cenu Života. Zdroj: Peter Korček

Marcel Merčiak sa vlani tešil až z troch OTO-v: Bol najlepší komentátor, Absolútny OTO a získal aj cenu Života.

Nepremeškajte svoju príležitosť vyhrať hodnotné ceny a dať najavo, ktoré programy a osobnosti máte najradšej, a naznačiť tvorcom, čo už na obrazovke vidieť nechcete. Je to jedinečná šanca urobiť si televízne večery podľa svojho gusta, keďže celkovo 1 200 píplmetrov logicky všetci doma nemáme, žiaľ, programy sa zostavujú podľa nich.

Kto nehlasuje, bude prehlasovaný :) a potom mu neostane nič iné, len hundrať doma na „blbý“ program. To však nemusíte. Je tu predsa OTO!

VIDEO
© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×