Archív

Ochorela celá rodina ...
25.11. 2021 23:00

Covidom sa nakazila celá rodina! Ako sa popasovala s chorobou malá Leuška?

Práve Monika sa netají tým, že sa snaží zdravo žiť a športuje. Možno tomu a dvom dávkam vakcíny vďačí za to, že ju covid vírus neuložil na lôžko. Skôr naopak, aj napriek chorobe, s ktorou bojovala len nedávno, sa starala o zbytok rodiny, ktorý bol tiež pozitívny...

Clebrity s bradou
25.11. 2021 23:00

Najhoršia úprava vlasov a brady všetkých čias. Takto nemožne vyzerali celebrity

Obvykle dbajú na svoj štýl, ale občas im nevyjde všetko dokonale. Keď bežný muž nechá úpravu svojich vlasov a brady „na zajtra“, dá sa to pochopiť. No ani celebrity nemajú každý deň chuť na úpravu. A ak si ju aj nájdu, nie vždy vyvolá také nadšenie, ako očakávali.

Vojvodkyňa Kate
25.11. 2021 13:59

Šialené PRAVIDLÁ stravovania vojvodkyne KATE: Neuveríte, čo musí dodržiavať!

Kráľovský život vojvodkyne z Cambridgea sa môže zdať príjemný a pohodlný, musela si však zvyknúť aj na mnohé výstrednosti.

Charlotte Ella Gottová so svojím slávnym otcom.
25.11. 2021 13:59

Karel Gott by bol na svoju dcéru pyšný: Mladá Gottová dostala svoje prvé ocenenie!

Charlotte Ella Gottová (15) ide v šľapajách svojho slávneho otca. Karel Gott (†80), ktorý roky dominoval rôznym kategóriám v Českom slávikovi, by bol na svoju mladú dcéru nesmierne pyšný.

Dorota Nvotová ukázala záber z nemocnice.
25.11. 2021 13:35

Dorota Nvotová skončila v nemocnici: Boj o život v Nepále!

Hudobníčka Dorota Nvotová (39) prežíva krušné chvíle. Len nedávno odletela do Nepálu, no ani vo sne jej nenapadlo, že práve tam bude bojovať o svoj život! Čo sa jej stalo?!

Martha a David počas spoločnej práce zároveň prechádzajú vlastnou manželskou terapiou.
25.11. 2021 8:00

Sklamal, no napriek tomu bol fenoménom: Režisér David Ondříček nakrútil film o svojom hrdinovi

Režisér David Ondříček (52) pripravoval životopisný film o legendárnom atlétovi Emilovi Zátopkovi (†78) takmer štrnásť rokov, no jeho životom sa zaoberal od útleho detstva. K netradičnému hrdinovi ho priviedol slávny otec a k úspešnému výsledku dopomohla manželka Martha Issová (40).