Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Archív Života

 • Obklady na boľavé kĺby
  Obklady na boľavé kĺby

  Pobolievajú vás kosti, kĺby aj svaly a trochu nemotorne sa hýbete? Nemusí to byť nič vážne a bolesť si môžete zmierniť domácimi prostriedkami. Stačí si len vybrať.

 • Favoriti
  Favoriti

  V posledných rokoch triumfujú na rôznych šampionátoch, získavajú poháre a ich mená už majú v športovom svete zvuk. Teraz prichádza vrchol – XX. ZIMNÉ OLYMPIJSKÉ HRY a hviezdy svetového športu na nich budú chcieť zažiariť.

 • Znovu chce žiť
  Znovu chce žiť

  Keď pani SIDÓNIA ŠIBÍKOVÁ (47) požiadala o poručníctvo nad malým MIRKOM (8), nerozmýšľala o tom, že má už tri dospelé deti a sama je v invalidnom dôchodku. Vedela len to, že Mirko má rakovinu a okrem nej nikoho na svete.

 • AKO sa TO vyrába: Sladký puding
  AKO sa TO vyrába: Sladký puding

  Verili by ste, že aj receptúry na výrobu pudingov podliehajú vysokému stupňu utajenia? Vo firme Dr. Oetker kompletné recepty pozná len zopár ľudí. Presvedčili sme sa o tom vo výrobni v Boleráze.

 • Stále im spieval
  Stále im spieval

  V bielych nohaviciach a tričku splýval s personálom. Keď sa však usmial, nemal šancu poprieť svoju totožnosť. RICHARD VIDA (22) alias Ritchi bol síce porotou za svoj večný úsmev mierne „pokefovaný“, ale do finále SUPERSTAR 2 postúpil.

 • Spoločný život i majetok
  Spoločný život i majetok

  MONIKA BEŇOVÁ a FEDOR FLAŠÍK sa rozhodli svoj niekoľkoročný vzťah spečatiť svadbou. Vrcholná politika totiž vyžaduje pravdivo a elegantne dopovedať vetu: a toto je môj – manžel. Do mája, keď sa vezmú, už bude stáť aj nový dom pre nich a jej syna Martina a v jeho blízkosti menší pre Monikinu mamu.

 • Zbytočná smrť?
  Zbytočná smrť?

  Bratia DUŠANA HERGOTTA Jozef a Vladimír si myslia, že to ani nebol strach, ale skôr obava, že by sa musel začať v niečom obmedzovať. A to on odmietal, vždy žil naplno, užíval si...

 • Kde je Alena?
  Kde je Alena?

  Bývalému policajtovi JAROSLAVOVI MARCINKOVI (54), dnes skôr známemu ako Indián, pred siedmimi rokmi bez stopy zmizla manželka. Jedna z verzií vyšetrovania bola, že sa stala obeťou násilného činu. On však nehovoril úplnú pravdu.

 • Takmer doma...
  Takmer doma...

  Vo štvrtok večer pred trebišovskými kasárňami čakalo mnoho natešených ľudí. Mali sa zvítať so svojimi najbližšími. Správa o katastrofe ich zasiahla ako blesk. Nemohli uveriť... Každý dúfal, že jediný, čo prežil, je práve ten ich.

© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×