Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Archív Života

 • Porota je nanič
  Porota je nanič

  Svetový úspech českej Miss 2006 Taťány Kuchařovej a jej víťazstvo na Miss World vyvolal v susednom Česku ďalšie diskusie o objektívnosti výberu najkrajších žien. Ukazuje sa, že rozhodovanie poroty nie je zrejme to pravé.

 • Trápi vás vysoký tlak?
  Trápi vás vysoký tlak?

  Máte vysoký krvný tlak a zľahčujete ochorenie tým, že je to jeden z najbežnejších zdravotných problémov?

 • Zase mladší
  Zase mladší

  Moderátorka LENKA HRIADELOVÁ (33) je jednou z najstarších tvárí televízie JOJ. Začínala v Košiciach ako bucľatá čerstvá mamička s krátkymi hnedými vlasmi, dnes nás športovými správami sprevádza štíhla dlhovlasá blondínka. Žije v Bratislave s mamou a 5-ročným synom Samkom a najnovšie chodí s futbalistom Petrom Čvirikom (27).

 • Slávni homosexuáli / 1. časť
  Slávni homosexuáli / 1. časť

  Vždy tu boli. Muži, ktorých telesne a duševne priťahovali iní muži. Dôkazom sú mená známych panovníkov, filozofov aj umelcov. Slávnych, hoci po sexuálnej stránke iných.

 • Vedia sa pohádať
  Vedia sa pohádať

  Debata je cesta, ako donútiť žiaka hovoriť. Asi taký je zmysel súťaže, ktorá prenikla z Ameriky aj na naše školy. Debatéri Evanjelického gymnázia v Tisovci sú SLOVENSKOU ŠPIČKOU. Na MS v Rumunsku ich porazil iba tím z Južnej Kórey.

 • Šampión Darko
  Šampión Darko

  DARLING je dominantný žrebec a v stajni zaerdží vždy prvý. Keď mal dva roky, za kobylkou, ktorá sa mu zapáčila, preskočil dvojmetrový kovový plot, čím sa takmer priblížil súťažnému výkonu svetového rekordmana z Mexika...

 • Vypadol z okna
  Vypadol z okna

  O sympatickom MATEJOVI CHRENOVI (25), tanečnom partnerovi Kateřiny Brožovej v Let´s Dance, málokto vie, že ako jedenapolročný vypadol z okna na piatom poschodí.

 • Rozvod?
  Rozvod?

  Jordánsko je zdesené. Podľa izraelských novín Jedioth Achronoth sa v ich krajine schyľuje k rozvodu kráľovského páru.

 • Exkluzívny svet
  Exkluzívny svet

  Grófka ILONA VON KROCKOW si vyslúžila čestné občianstvo jednej malej obce neďaleko Štúrova. Belá jej vzdala hold v podstate za to, že vzkriesila šľachtické tradície a že predstaviteľka dávno prežitého spoločenstva priniesla obci lepšiu budúcnosť.

 • Ako som zvládla: Rozchod v tehotenstve
  Ako som zvládla: Rozchod v tehotenstve

  „Svoj život som si nepred stavovala nikdy dramaticky. Bola som skôr introvertná, čistá jednotkárka a videla som sa buď ako stará dievka, alebo ako matka a manželka klasickej rodiny,“ začala rozprávať svoj príbeh 34-ročná TÁŇA z KOŠÍC.

© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×