Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Archív Života

 • Železná lady
  Železná lady

  Ziskom majstrovského titulu a konfliktom so svojou manažérkou sa v minulej sezóne zviditeľnili hokejisti Žiliny. ANNA TOMKOWA (50), jediná žena na čele extraligového klubu na Slovensku, však spor zvládla a jej pozícia je vraj neotrasiteľná.

 • Trénujú ich majstri
  Trénujú ich majstri

  Najúspešnejšia česká krasokorčuliarska dvojica a trojnásobní majstri sveta: RADKA KOVAŘÍKOVÁ a RENÉ NOVOTNÝ. Po skončení profesionálnej kariéry si vzali pod patronát aj korčuľujúce slovenské celebrity v šou Hviezdy na ľade.

 • Prvé odškodné
  Prvé odškodné

  „Všetko sa pokazilo. Stratila som kamarátov, prišla o stredoškolský život, neznášam mesto, v ktorom som vyrastala,“ hovorí IVANA, ktorú spolužiaci z priemyslovky šikanovali. Dostali „podmienku“ a zmaturovali na tej istej škole, kde došlo k incidentu.

 • Proroci a veštci 3. časť
  Proroci a veštci 3. časť

  Má sa ľudstvo báť? Okrem vízií medializovaných jasnovidcov o konci sveta hovoria aj mayské proroctvá a mýty amerických Indiánov kmeňa Hopi, ktoré sa dedia už po celé generácie.

 • Exkluzívny ochrankár
  Exkluzívny ochrankár

  Bývalý viceprezident policajného zboru JAROSLAV SPIŠIAK bude koordinovať ochranu v Slovnafte. Spolupracovať bude so súkromnými bezpečnostnými službami, o ktorých pred časom tvrdil, že sú prepojené s podsvetím.

 • Aby boli ako perličky
  Aby boli ako perličky

  Teplé a vlhké prostredie ústnej dutiny je miestom pre milióny baktérií, ktoré ohrozujú zuby vtedy, ak sa o ne nesprávne staráme.

 • To je niečo!
  To je niečo!

  Medzi záujmy JURAJA PRÁGERA (22) patria výpravy do jaskýň, lezenie po skalách a výstupy na slovenské hrady, ktoré si aj fotografuje. Že vraj nič zvláštne? Juraj je nevidiaci.

 • Smrť dedinských zábav
  Smrť dedinských zábav

  Nožík v chrbte? Zabudnite! Kde sú tie časy, keď stačilo na vidieckej zábave provokovať domácich, a mali ste ho takmer istý. Dnes vás skôr omylom zastrelia pri vybavovaní si číchsi účtov, ako zapichnú pri konflikte.

 • Stop útokom!
  Stop útokom!

  Britský denník Daily Mail, noviny blízke kráľovskej rodine, sa snažia pomôcť zlepšiť imidž rodiny uverejňovaním úryvkov zo škandalóznej knihy bývalej osobnej sekretárky princa Charlesa Sarah Goodallovej.

 • Skúšobný jazdec?
  Skúšobný jazdec?

  Rozhodnutie najúspešnejšieho pretekára formuly jeden MICHAELA SCHUMACHERA ukončiť kariéru vyvolalo zároveň otázky o jeho ďalšej budúcnosti. Odpovedá jednoznačne – budem nezamestnaný.

© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×