Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Archív Života

 • Ľadová panika
  Ľadová panika

  Bratislavu ohrozujú ľady na Dunaji. Poplašné správy o možných povodniach z nahromadených krýh sú však podľa skúsených dunajských „vlkov“ len mediálne bubliny. Chlapi z ľadoborcov majú situáciu pod kontrolou.

 • Pozor na leoparda!
  Pozor na leoparda!

  Na lyže sa prvýkrát postavil pred tromi rokmi. Rozhodol sa získať olympijskú medailu. Mnohí sa nad jeho ambíciami smejú, ghanský zjazdár KWAME NKRUMAH -ACHEAMPONG (31) to však myslí smrteľne vážne.

 • Skrýva priateľku
  Skrýva priateľku

  Jeden z dosiaľ najväčších talentov druhej série súťaže Slovensko hľadá SuperStar chodí aj naďalej do zamestnania. PETER CMORIK (25) z Veľkého Krtíša zatiaľ vo svojom živote nič nezmenil. Ani frajerku.

 • Zlodejka?
  Zlodejka?

  Dráma unesenej archeologičky SUSANNE OSTHOFFOVEJ (43) v Iraku trvala tri týždne. Keď ju únoscovia prepustili, Nemecko sa radovalo. Nie však dlho.

 • Jazdí na požičanom
  Jazdí na požičanom

  Nedávno mal Pavol Hrušovský problémy s lietadlom a domov sa musel vrátiť náhradným. Problémy, hoci iného charakteru, mal kedysi aj Rudolf Schuster pri prevoze do Innsbrucku. Na čom lieta a na čom sa vozí súčasný prezident?

 • Takmer ho zastrelili
  Takmer ho zastrelili

  JURAJ HAJDIN (30) okrem toho, že moderuje Počasie, prevádzkuje malú kaviarničku pod Bratislavským hradom. Cíti sa tam istejšie než v centre mesta. „Tam som už zažil aj streľbu,“ vraví. „Skoro ma trafila guľka, mám ju odloženú.“

 • Žije s Harry Potterom
  Žije s Harry Potterom

  OĽGA KRALOVIČOVÁ (48) patrí medzi prvých Slovákov, ktorí sa dostanú k originálom kníh o HARRY POTTEROVI.

 • Na špici je tesno
  Na špici je tesno

  Keď JULIA ROBERTSOVÁ ako prvá zo žien prekročila magickú hranicu dvadsaťmiliónového honoráru za film, veľa sa o tom popísalo. Dostala sa do spoločnosti najlepších mužských kolegov, ale už v nej zďaleka nie je sama.

 • AKO sa TO vyrába: Svetová ceruzka
  AKO sa TO vyrába: Svetová ceruzka

  Sprevádza nás takmer celý život. Najprv ňou iba čmárame a robíme diery do papiera, neskôr ju možno obhrýzame a niektorí ňou na papieri dokážu vytvoriť krásu. Ako sa však do kúska drievka dostane kúsok tuhy?

 • Olympiáda bez divákov?
  Olympiáda bez divákov?

  Už onedlho budú športovci z celého sveta na Apeninskom polostrove súťažiť o najväčšiu poctu, akú vôbec môžu dosiahnuť, titul olympijského víťaza. Nie je však vylúčené, že na Hry XX. OLYMPIÁDY nebudú mnohí spomínať najlepšie.

© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×