Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Archív Života

 • Kedy bude vo vile?
  Kedy bude vo vile?

  V prezidentskom sídle na bratislavskom Slavíne aj naďalej chýba pán domu. Nie je totiž vyhovujúce a dostatočne reprezentatívne. Riešením by mala byť prístavba, peniaze na jej výstavbu však prezidentská kancelária vracia.

 • Komfort za štátne?
  Komfort za štátne?

  Za posledné dva mesiace vyhlásili štátne inštitúcie tendre na tovary a služby za takmer 3 miliardy korún. Kupovať chcú doslova všetko.

 • Vynálezca z dediny
  Vynálezca z dediny

  „Je to najvyššia úspora elektrickej energie v histórii Slovenska.“ JÁN MACURA (69) z dedinky Biely Kostol týmito slovami vyprovokoval našu zvedavosť.

 • Ako dopadne?
  Ako dopadne?

  Hokejistovi MARCELOVI HANZALOVI (32) hrozí niekoľkoročné väzenie za dopravnú nehodu, pri ktorej zahynul jeho mladý spoluhráč. Nebolo to však prvý raz, čo sa volant v rukách známeho športovca stal smrtiacim nástrojom.

 • Plač a korunka
  Plač a korunka

  Na súťaže missiek sme si už zvykli. Máme ich toľko, že sa v nich pomaly nevyznáme. Zašlo to však až tak ďaleko, že sa u nás volí miss, ktorá ešte ani nechodí do školy.

 • Nová hviezda?
  Nová hviezda?

  Vyzerá skôr ako modelka, nie ako spisovateľka. Atraktívna žena s nezvyčajným menom – PETRA NAGYOVÁ DŽERENGOVÁ (34) – je novou postavou v literatúre pre ženy. Aká je, ako a s kým žije?

 • Prípad Hedviga
  Prípad Hedviga

  Študentka maďarskej národnosti dokáže nemožné: verziu o prepade skínmi chce obhájiť absolvovaním na detektore lži. Daniel Lipšic tvrdí, že ak prokurátor jej sťažnosť proti zastaveniu vyšetrovania zamietne, mala by byť stíhaná za krivú výpoveď.

 • Proroci a veštci - 2. časť
  Proroci a veštci - 2. časť

  Nástup renesancie v Európe opäť vyniesol do popredia záujmu ľudí „zaručene pravdivé“ predpovede veštcov, prorokov a astrológov, ktorí verili, že budúci osud sa dá vyčítať z hviezd.

 • Sexi inštruktori
  Sexi inštruktori

  Dvadsaťštyri rakúskych lyžiarskych inštruktorov zo známej oblasti Arlberg sa ukázalo, tak ako ich žiaci doteraz nepoznali. Pre snímky do Kalendára lyžiarskych inštruktorov sa vyzliekli donaha. Na snehu vo výške nad 3 000 metrov!

 • Nekúpem sa v šampanskom!
  Nekúpem sa v šampanskom!

  Pred dvoma rokmi o KARIN HAYDU vedel málokto aj napriek tomu, že hosťovala v Činohre Slovenského národného divadla. Krásnu čiernovlásku si pamätali niektorí aj z účinkovania v teleshopingu a v humoristických reláciách. Dnes má jej sláva inú príchuť.

© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×