Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Archív Života

 • Dovolenka medzi otrokmi
  Dovolenka medzi otrokmi

  Prvý kontakt s HONDURASOM sa mi zdal rovnaký ako v iných okolitých krajinách Strednej Ameriky. Na hranici so Salvadorom žiadali nagélovaní colníci v perfektne upravených uniformách za vstupnú pečiatku zopár drobných dolárov. Samozrejme, dostali ich.

 • Drevené formuly
  Drevené formuly

  Sedadlá z autobusu, motor z avie, zo starej škodovky či motorky. Konštrukcia zo stĺpikov plota alebo stavebného odpadu, kapota z dosák. „V každom dome inakší model,“ vravia miestni. Také sú kobeliarovské drevené formuly.

 • Lietajúci cirkus
  Lietajúci cirkus

  Divadlo môžu hrať aj piloti vo vojenských lietadlách. Na svete existovali dva lietajúce cirkusy, no keďže pri jednom z vystúpení amerického súboru boli zranení diváci, zostal už iba jeden - KRÁLOVOHRADECKÝ LIETAJÚCI CIRKUS.

 • Ako som to zvládol - Pôvod
  Ako som to zvládol - Pôvod

  Herec a spevák KAROL CSINO (30) je fešák. Navyše – dobre vychovaný, vzdelaný, športovec. Väčšina potenciálnych svokier to uzná, ale nakoniec dodá: len ten jeho pôvod!

 • Nastal čas na dieťa?
  Nastal čas na dieťa?

  Divácke ocenenie Televízna osobnosť Markízy TOM ušlo ZLATICI PUŠKÁROVEJ (29) len o vlások. Napriek tomu to „nerieši“. Momentálne ju zamestnávajú zmeny, ktoré ju v najbližšom čase čakajú.

 • Angličania v Levoči
  Angličania v Levoči

  Jeden zo starých meštianskych domov v Levoči sa nedávno stal majet kom manželov DAVIDA a NADEŽDY CONWAYOVCOV z Londýna. „Je tu krás - ne,“ hovorí pani Naďa, bývalá starostka londýnskej mestskej časti Enfield, peknou slovenčinou.

 • Filmovačka
  Filmovačka

  V Brdárke nikto nezomrel, ale na cintorín smerovali ľudia v čiernom. Pohreb slúžil „farár“ Eugen Libezňuk, ktorý o sebe tvrdí, že je pravoslávny ateista...

 • Srdcu nerozkážeš
  Srdcu nerozkážeš

  Každý druhý deň vedú kroky BEÁTY GEJDOŠOVEJ (29) na cintorín. Odpočíva tam jej vyvolený PETER COGAN, ktorý zahynul v januári pri havárii vojenského lietadla pri maďarskej obci Hejce. Býva s deťmi u jeho rodičov, no vzťahy sa naštrbili. Beáta sa zaľúbila...

 • Čoho sa boja?
  Čoho sa boja?

  Sláva, bohatstvo a úspech v mnohých celebritách nedokážu zakryť ich skutočný strach, úzkosť či zbabelosť. Viete, čoho sa najviac boja?

 • Čerstvý otec
  Čerstvý otec

  Počas politickej kariéry bývalý nemecký kancelár GERHARD SCHRÖDER (62) nemal veľa času na rodinu. Teraz to chce dohnať. K „vyženenej“ dcére Klare pred časom pribudla adoptovaná Viktoria a najnovšie „zadovážil“ aj syna.

© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×