Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Archív Života

 • Chalupárske výmysly
  Chalupárske výmysly

  Desiatky dedín v odľahlých končinách Slovenska zdieľajú rovnaký osud: pomalé, ale isté vymieranie. Všetko sa na dobré obráti vo chvíli, keď dedinu objavia chalupári.

 • Azúrové dobrodružstvo
  Azúrové dobrodružstvo

  Francúzska Riviéra. Boháči a zbohatlíci z celej Európy to sem nemajú ďaleko. Prichádzajú sa ukázať, cez sezónu hľadajú pohodu na preplnených plážach husto zastavaného pobrežia. Dediny a mestečká sú zliate do jedného celku.

 • Splnené tajné sny
  Splnené tajné sny

  „Sííl,“ volá GABIKA MUŠUKOVÁ, keď sa ocitne v zábere fotoaparátu. MARTIN a MAROŠ MALOVCOVCI, ktorým rašia prvé fúziky, sa len usmievajú. Sú málo zhovorčiví. Trpia rečovou chybou a už si zvykli, že nie všetci im rozumejú.

 • Nie je metrosexuál
  Nie je metrosexuál

  Televízny milionár JAN NOVOTNÝ patrí k mužom, ktorí považujú epiláciu chĺpkov, elimináciu potenia, manikúru či pedikúru za samozrejmosť. K označeniu metrosexuál mu napriek tomu niečo chýba.

 • Na hrad!
  Na hrad!

  Každé leto zavíta na dovolenku do Bratislavy duch slávneho anglického dramatika Williama Shakespeara. Tento rok prišiel po šiesty raz, aby sa spýtal: Ako sa vám páči?

 • SEXI
  SEXI "výbuch"

  Keď sa Američania pred šesťdesiatimi rokmi rozhodli definitívne „zrušiť“ atómovými výbuchmi ostrov Bikini, svet bol zdesený. V tom istom roku vybuchla aj ďalšia bomba menom BIKINY, ktorá je však na rozdiel od tej atómovej oveľa príťažlivejšia.

 • Zbohatol na
  Zbohatol na "haraburdách"

  Keď som v americkej domácnosti svojej priateľky zbadala obyčajný, dôverne známy kuchynský kredenc, začudovala som sa. To si ho vzala so sebou do Ameriky? Urazila sa. Veď to je drahý kus, solitér. Takýto tradičný americký nábytok vyrába firma Roberta Redforda...

 • Dostane peniaze?
  Dostane peniaze?

  Zdá sa, že ochranné zväzy nechránia všetkých umelcov rovnako. Svedčia o tom dva prípady známeho slovenského gitaristu PETRA „PECIHO“ UHERČÍKA. Jeden súd už vyhral, druhý ho možno čaká.

 • Šanca na reparát
  Šanca na reparát

  Šéf NASA MICHAEL GRIFFIN vyriekol pred štartom raketoplánu Discovery definitívnu podmienku: „Ak sa počas tejto misie niečo negatívne stane, program raketoplánov sa definitívne skončí.“ V takom prípade by Američania museli na lety do vesmíru čakať.

 • Staré móresy
  Staré móresy

  Nových poslancov čakalo prvý deň v parlamente nejedno prekvapenie. Niektorým však spôsobené utrpenie vynahradilo tučné „odškodné“.

© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×