Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Archív Života

 • Murované úlety
  Murované úlety

  Rokmi sme si zvykli na pravé uhly, rovné steny a fasády maximálne s dvomi farbami. Niektoré stavby sa však aj na desiaty pohľad líšia od ostatných. A pritom ich architekti sa nezbláznili, iba trochu pohrali.

 • Londýnsky babinec
  Londýnsky babinec

  Dve Slovenky JARKA a MIRIAM z Londýna. Nikdy sa nevideli, nepoznajú sa. Niečo však predsa len majú spoločné: starších manželov, deti, ku ktorým sa dostali „bez roboty“, a obe sa chystajú rekonštruovať kuchyňu, čo sa v tejto ostrovnej krajine považuje za šialenstvo.

 • INKVIZÍTORI II
  INKVIZÍTORI II

  Obdobie inkvizície zahŕňa 6 storočí. Od svojho vzniku v 12. storočí do zastavenia súdov a popráv v 18. sto ročí má na svedomí tisíce životov. Historici sa zhodujú iba v jednom: ich počet nikdy ne bude známy.

 • AKO sa TO vyrába: Hriešne čipsy
  AKO sa TO vyrába: Hriešne čipsy

  Slastne si hoviete pred televízorom, v ruke bucľaté vrecúško. Po otvorení spľasne, ale tá vôňa, čo sa z neho vyvalí! Hrabnete doň raz a vaša ruka sa viac nezastaví. Chrumkavý čips z vás práve urobil pažravého hriešnika.

 • Ženy, nehanbite sa!
  Ženy, nehanbite sa!

  Vďaka podnikateľke MÁRII STOKLASOVEJ (43) z Košíc sa i ženy po onkologickej operácii prsníkov môžu cítiť atraktívne. Najnovšie získala licenciu aj na výrobu plaviek.

 • Lev v paneláku
  Lev v paneláku

  Informácie o farmách s dravými zvieratami nás už neprekvapujú. Do redakcie sa nám však doniesla správa, že medzi seneckými panelákmi mladá žena pravidelne „VENČÍ“ LEVA. Je to normálne?!

 • Stihol sa oženiť
  Stihol sa oženiť

  Je až neuveriteľné, čo všetko zvládne za jeden deň šéf organizačného výboru majstrovstiev sveta vo futbale FRANZ BECKENBAUER (60). Ráno je v jednom kúte Nemecka, popoludní v druhom, večer v treťom a popritom si ešte stihne odskočiť do Rakúska na svadbu. Vlastnú.

 • Pažravci
  Pažravci

  „Postup bývalého zastupiteľstva bol nemorálny a neetický,“ tvrdí poslanec nitrianskeho VÚC za SDKÚ JURAJ MORAVČÍK. REGIONÁLNE SPRÁVY A ÚDRŽBY CIEST sa stali pre ich vedenia budúcou zlatou žilou.

 • Rekordér
  Rekordér

  Dovedna dvadsaťkrát siahol v zápase Portugalsko – Holandsko rozhodca VALENTIN IVANOV po niektorej z kariet, aby napomenul hráčov. Zápas, ktorý nezvládol, bol tak zrejme jeho posledným. A to nielen na šampionáte, ale aj v kariére.

 • Boj na kolieskach
  Boj na kolieskach

  Kolobežka, kočík, kolieskové korčule, invalidný vozík... NA KOLESÁCH PROTI RAKOVINE je kampaň Slovenského paralympijského výboru, ktorá bojuje proti tejto chorobe.

© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×