Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Archív Života

 • Musíme sa rozísť!
  Musíme sa rozísť!

  Pod týmto titulkom priniesli viaceré britské a americké médiá informáciu, že popová princezná BRITNEY SPEARSOVÁ plánuje rozvod. Jej manžel KEVIN FEDERLINE nie je prekvapený.

 • Svalovci
  Svalovci

  Vyzerali ako dokonalé bronzové sochy Rambov, ktorých nič nezlomí. Diváci ME v Bratislave šaleli, osemkrát znela slovenská hymna a z očí slovenských kulturistov tiekli slzy, za ktoré sa ani jeden z nich nehanbil.

 • AKO sa TO vyrába: Pravdovravné zrkadlo
  AKO sa TO vyrába: Pravdovravné zrkadlo

  Neprejde deň, aby sme sa doň nepozreli. Sebakritickí aspoň raz, parádnice a metrosexuáli aj tisíckrát. ZRKADLO.

 • Nestoj na červenú!
  Nestoj na červenú!

  Keď pred dvanástimi rokmi po rokoch apartheidu prevzali postupne moc do svojich rúk pôvodní obyvatelia krajiny, začali sa zmeny, ktorých výsledok dnes nikto nedokáže ani predvídať. JUHOAFRIČANIA veria, že bude všetko o. k., no nie všetci sú v tomto smere optimisti.

 • Hrám ako naposledy
  Hrám ako naposledy

  OĽGA BOBROVNIKOVÁ tvrdí, že žije svoj tretí život. Prvý prežila v komunistickej Moskve, druhý ako emigrantka v Bruseli a tretí žije teraz. S diagnózou skleróza multiplex.

 • Posledná klapka
  Posledná klapka

  Slovenská televízia na jeseň ponúkne svojim divákom nový celovečerný hraný film, v ktorom po dlhšom čase uvidíme aj MARIÁNA LABUDU. Na poslednom natáčacom dni sme boli aj my.

 • Ako v rozprávke
  Ako v rozprávke

  Bolo to ako v rozprávke o starnúcom kráľovi, ktorý udelil svojim deťom otcovské i vladárske požehnanie. Švédsky kráľ KAROL XVI. GUSTÁV na oslavách svojich šesťdesiatin oznámil, že krajina sa čoskoro stane ríšou lásky.

 • Prežil nemožné
  Prežil nemožné

  Málokto vie, že PETER MORIC, známy ako Citrón, zakladateľ legendárneho bratislavského Traditional Clubu sa podieľal na projekcii desiatok priehrad a iných hydrotechnických stavieb na celom svete. Vždy cestoval s rodinou, neskôr, keď väčšiu časť rodiny stratil, cestoval, aby zabudol na kruté straty...

 • Prof. Milan Izák tvrdí, že Stano Dančiak je nevďačný
  Prof. Milan Izák tvrdí, že Stano Dančiak je nevďačný

  Vzťah medzi pacientom a lekárom je neraz veľmi komplikovaný. To sa stalo aj v prípade bratislavského herca Stana Dančiaka, ktorý spochybnil profesionálnu úroveň očného špecialistu prof. MILANA IZÁKA.

 • Znovu otcom
  Znovu otcom

  Režisér JURAJ NVOTA (52) sa onedlho poteší z tretieho potomka. Vychovávať bude už piate dieťa.

© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×