Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Archív Života

 • AKO sa TO vyrába: Gombíky navždy
  AKO sa TO vyrába: Gombíky navždy

  Volajú ich forever. Navždy. Právom. Ak si tento gombík raz ‚namontujete‘ na rifle alebo bundu, tak ľahko ho dole nedáte. Jedine ak by nebol z pražskej Koh-i-noorky...

 • Omilostená!
  Omilostená!

  Za vraždu manžela odsúdili MARIKU G. (47) na šesť rokov nepodmienečne. Po odsedení takmer polovice trestu dostala od prezidenta milosť. Dnes je doma na slobode.

 • Pripravuje si pohreb
  Pripravuje si pohreb

  Jedna z najväčších filmových hviezd je už životom unavená. ELIZABETH TAYLOROVÁ prežila závratnú kariéru, dnes je ťažko chorá a trpí demenciou.

 • Mohol žiť!
  Mohol žiť!

  V tú nedeľu AYRTON SENNA nechcel jazdiť. Celý víkend bol bez nálady, trápila ho zlá predtucha. V piatok mal haváriu jeho krajan Rubens Barrichello, v sobotu na dráhe v Imole zahynul Rakúšan Roland Ratzenberger. Ayrton uvažoval, že sa z pretekov stiahne. Škoda, že si to rozmyslel.

 • Som stará prítomnosť
  Som stará prítomnosť

  JAN KRAUS je v Česku pojem. Či sa ním stane aj na Slovensku, ešte len uvidíme. V našich končinách nemáme radi cudzie vzory. Aký je najpopulárnejší český moderátor, ktorý v ČR boduje talkshow Uvolněte se, prosím a u nás sa o to pokúša reláciou Bez obáv, prosím? Išla som k nemu s obavami a odchádzala som totálne uvoľnená.

 • Bez minulosti
  Bez minulosti

  Nemotajte sa okolo mojej mamy a rodiny, inak to budem riešiť súdnou cestou. A dúfam, že vám tento jeden telefonát stačil,“ to bola reakcia predsedu strany SMER-SD ROBERTA FICA na obyčajnú otázku, aká je jeho minulosť. Prečo si najpopulárnejší politik na Slovensku tak úzkostlivo stráži súkromie?

 • Neodolali
  Neodolali

  Len tri mesiace po nástupe do funkcií prijali POSLANCI zastupiteľstva Trnavského samosprávneho kraja prvé dôležité rozhodnutie. Odhlasovali si zvýšenie mesačných odmien.

 • Dieťa so ženatým
  Dieťa so ženatým

  Dvadsaťročný vekový rozdiel a dieťa na ceste. Takto to vyzerá medzi finalistkou SuperStar LENKOU KVAKOVOU (22) a gitaristom skupiny Drišľak PAVLOM ANTUŠOM (42).

 • Smrť na Váhu
  Smrť na Váhu

  Cesta z tohtoročnej akcie Drž sa plota, ktorá bola posledný aprílový večer na trenčianskom Ostrove, sa pre jedného z partie kamarátov z tamojšieho sídliska Juh skončila tragicky.

 • S mužmi to vie
  S mužmi to vie

  VERONIKA NEDOVÁ (22), finalistka novej markizáckej reality show Nevesta pre milionára, to s vydajom asi myslí vážne. Novodobý rytier JAN NOVOTNÝ je bohatý a Veronika vždy túžila byť princeznou.

© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×