Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Archív Života

 • Preč z domu hrôzy
  Preč z domu hrôzy

  Sedem rokov vydržala rodina KAROLA MARTINKU (50) žiť v dome, kde sa stala najstrašnejšia udalosť v ich živote. Až teraz z domu hrôzy odišli. Prijali sme pozvanie do exkluzívneho bytu v lukratívnej časti Viedne.

 • Zlatnícka família
  Zlatnícka família

  Trenčín a okolie sa stali vďaka niekdajšej sláve podniku Zlatokov regiónom so zvýšeným výskytom zlatníkov. V mnohých prípadoch sa remeslo prenieslo z rodičov na deti. V prípade ALBERTA SMOLKU sa to podarilo na sto percent.

 • Už plánuje rodinu
  Už plánuje rodinu

  DARA ROLINS (33) považuje českého hokejistu JAROSLAVA BEDNÁŘA (29) za muža svojich snov. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby sa do celej love story nezaplietla Járova manželka, ktorá žiada jeho milióny.

 • AKO sa TO vyrába: Pokrútený špendlík
  AKO sa TO vyrába: Pokrútený špendlík

  V starovekom Grécku ju nosili iba boháči. Zápinka, spinka, zatvárací špendlík, „zicherka“ (ďalej len zicherka)... Tak jej nadávame dnes.

 • Pôrod do ticha
  Pôrod do ticha

  TOMOVI CRUISOVI (43) a KATIE HOLMESOVEJ (27) sa pred pár dňami narodila dcérka SURI. V tom istom čase a na tom istom mieste pri - vádzala na svet svoju dcéru GRIER aj herečka BROOKE SHIELDSOVÁ. A práve ju Tom vraj nemá veľmi v láske.

 • Supertalent
  Supertalent

  Iba 16-ročný MIROSLAV STOCH z Nitry po našich trávnikoch už dlho behať nebude. Podpísal zmluvu s jedným z najbohatších a najlepších klubov sveta, s londýnskym FC Chelsea!

 • Už je tam!
  Už je tam!

  Vyše 400 miliónov kilometrov musela za posledných päť mesiacov preletieť sonda VENUS EXPRESS, aby sa dostala na obežnú dráhu PLANÉTY VENUŠE. Stálo to za to. Vďaka nej ľudstvo prvýkrát uvidelo južný pól našej najbližšej planéty.

 • Kampaň rozpútala rodina
  Kampaň rozpútala rodina

  HELENA VONDRÁČKOVÁ patrí do zlatého fondu českej popkultúry, s domácou justíciou však spokojná nie je. Pred pár dňami podala žiadosť o náhradu škody vo výške 14,6 milióna od Českej republiky za ušlý zisk spôsobený prieťahmi pri vyšetrovaní ňou podaných trestných oznámení.

 • Kde má hrob?
  Kde má hrob?

  Dva a pol roka polícia pátra po nezvestnej JANE GVUŠČOVEJ z Popradu-Matejoviec. ŠTEFAN B. (22) sa na „detektore lži“ priznal, že svoju expriateľku zavraždil. Jej telo vraj zahrabal v poli. Mladík je vo väzbe. Telo mladej študentky však zatiaľ nenašli.

 • Nájde tú pravú?
  Nájde tú pravú?

  Nevesta, ktorú si vyberie milionár JAN NOVOTNÝ (28), bude mať šťastie. Nie preto, že bude bohatá. Ako jedna z mála dostane šancu tráviť s večne a doslova lietajúcim podnikateľom najviac času. Ten dal nám pri získaní rozhovoru zabrať najviac.

© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×