Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Archív Života

 • Najväčší apartmán
  Najväčší apartmán

  Priemerný Slovák by musel pracovať aspoň desať mesiacov, aby si dovolil stráviť čo len jednu noc v najväčšom hotelovom prezidentskom apartmáne na svete. Nachádza sa v Tunisku, v prímorskom meste HAMMAMET.

 • Futbalisti za humnami
  Futbalisti za humnami

  Najhoršie sú na tom rozhodcovia. Fanúšikovia ich nešetria, ani domáci, ani hostia. Najtvrdšie oplzlé nadávky patria práve im. Ako by však bez nich dedinské futbalové zápasy vyzerali?

 • Chudák?
  Chudák?

  BJÖRN BORG (49) bol 109 týždňov svetovým hráčom číslo jeden. V júni oslávi päťdesiatku a má na čo spomínať. Na športové úspechy, nevydarené vzťahy, problémy v podnikaní, verných fanúšikov aj na veriteľov, kvôli ktorým chcel predať wimbledonské trofeje.

 • Už behá ako srnka!
  Už behá ako srnka!

  Po uverejnení článku v Živote sa má teraz KATARÍNA KOLNÍKOVÁ o čosi lepšie. Rozprávanie o jej trápení si prečítal lekár a nezištne navrhol pomoc. Možno ani nevie, že jej dal najkrajší darček k 85. narodeninám, ktoré v týchto dňoch oslavuje.

 • AKO sa TO vyrába: Lietajúca metla
  AKO sa TO vyrába: Lietajúca metla

  Svetoznáma ciroková metla vznik la vďaka zhovorčivej americkej gazdinke. S tou dnešnou si síce metlobal nezahráte, ale nikdy neviete, kto vám na nej v noci lieta...

 • Kraus už nakrúca
  Kraus už nakrúca

  Momentálne najpopulárnejší český moderátor JAN KRAUS (52) už pripravuje na Slovensku prvý diel novej televíznej šou Bez obáv, prosím. Zistili sme, že jeho prvými hosťami by mali byť Milan Kňažko, Monika Beňová a kulturista Adam Cibuľa.

 • Hlásateľ kriminálnik
  Hlásateľ kriminálnik

  JIŘÍ ŠOLC bol v rokoch 1969 – 1982 populárnym hlásateľom Československej televízie. Jeho neskorší život už taký slávny nebol – strávil päť rokov vo väzbe za fingované lúpežné prepadnutie a ďalších osem za podvody. Z väzenia vyšiel len pred niekoľkými dňami.

 • Typická Talianka
  Typická Talianka

  Je šarmantná, milá a bezprostredná dáma, ktorá má pohybovú eleganciu vrodenú. Spôsob, akým nedávno pri návšteve Prahy graciózne pózovala prítomným fotografom, očaril každého. Stálica svetovej kinematografie CLAUDIA CARDINALE.

 • Primárovo pokušenie
  Primárovo pokušenie

  Aby mohol dať pacient TIBOR VACULA trenčianskemu ortopédovi pätnásťtisícový úplatok, musel predať dvadsaťročnú škodovku. Lekár jazdí na dvojročnej Toyote Corolla.

 • Nová Gombitová?
  Nová Gombitová?

  Svoj prvý muzikál odpremié rovala 15-ročná a jej doterajšia kariéra výrazne pripomína americké hviezdne príbehy. Jediný čierny mrak, ktorý si nad MIRKU PARTLOVÚ sadol, bola havária na skútri s Ibrahimom Maigom. Vtedy prestala komunikovať s novinármi.

© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×