Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Archív Života

 • Černobyľ v galuskách
  Černobyľ v galuskách

  Osudný 26. APRÍL 1986 sa zapísal do dejín a pri spomienke na hromadné prvomájové sprievody dodnes behá mráz po chrbte. Československí cyklisti krátko po katastrofe pretekali iba zopár desiatok kilometrov odtiaľ. Museli...

 • Rozvod pre fotografie
  Rozvod pre fotografie

  JAN HRUŠÍNSKÝ (50), syn hereckej legendy Rudolfa Hrušínskeho, sa v posledných mesiacoch dostal do rečí pre údajný vzťah s bývalou novinárkou. Najprv ho popieral, teraz sa už rozvádza.

 • Najrýchlejšia žena na svete
  Najrýchlejšia žena na svete

  Má tridsať rokov, povesť najlepšej atlétky na svete a odvahu pobiť sa s celým svetom, len aby dokázala, že nikdy nedopovala a že jej úspechy sú výsledkom talentu a poctivej prípravy. A má syna, ktorý je vďaka génom predurčený stať sa športovcom. MARION JONESOVÁ (30).

 • AKO sa TO vyrába: Pneumatiky
  AKO sa TO vyrába: Pneumatiky

  Už dávno nie sú len oby čajná guma a vzduch. Keby ste chceli preskúmať, čo všetko sa v nich skrýva, museli by ste do nich zarezať.

 • Dieťa šťasteny
  Dieťa šťasteny

  Štyridsaťročná LUCIE BÍLÁ tvrdí, že aj ona si zaslúži to, čo „normálni ľudia“. Lásku, domov a spokojnú rodinu. To všetko už má. Napriek snahe sa jej nesplnila zatiaľ len jediná túžba - ďalšie dieťa.

 • S otcom prežil peklo
  S otcom prežil peklo

  Vo vile pôsobí EUGEN HEGEDUS (23) ako krotký nekonfliktný chalan. Občas máva aj temné chvíľky, ale kto ich nemá? Hegi však má dôvod na zmeny nálad. Poznačilo ho totiž detstvo, v ktorom veľa trpel.

 • Darček k výročiu
  Darček k výročiu

  Keď sa dlhonohá slovenská modelka ADRIANA SKLENAŘÍKOVÁ pred desiatimi rokmi vydávala za exoticky vyzerajúceho futbalistu CHRISTIANA KAREMBEUA, len málokto predpovedal ich vzťahu dlhé trvanie. Adriana a Chris však vtedy spečatili šťastné manželstvo, ktoré stále trvá.

 • Advokátka
  Advokátka

  Iba dvadsaťosemročná JUDr. KLÁRA SLÁMOVÁ vstúpila do prípadu JIŘÍHO KAJÍNKA veľmi razantne. Bola rozhodnutá docieliť obnovu procesu s najznámejším českým väzňom. Verejnosť i sám odsúdený vkladali do nej veľké nádeje. Krajský súd však obnovu procesu nepovolil. Zlyhala ambiciózna advokátka?

 • Končí s fitnesom
  Končí s fitnesom

  Donedávna KLAUDIA KINSKÁ (27) žila predovšetkým športom a ako profesionálna fitneska trénovala a získavala ocenenia. Odkedy sa stala mamičkou, tvrdí: „Čo je na tom, vystaviť sa na pódiu? Nič oproti tomuto môjmu maličkému človiečikovi!“

 • ŠTRAJK PREŠOV: Chirurgické noci
  ŠTRAJK PREŠOV: Chirurgické noci

  Tisícky operácií, ľudských príbehov, bolestí, ale aj radostí... To všetko MUDr. ŠTEFAN HUDAČKO (51) zažil za dvadsaťosem rokov na svojom jednom-jedinom pracovisku – krčnom, nosnom a ušnom oddelení v prešovskej Nemocnici s poliklinikou J. A. Raimana.

© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×