Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Archív Života

 • Vražda z lásky
  Vražda z lásky

  Hrôza a des. Vo Veľkej Lomnici neďaleko Kežmarku otec rodiny PETER (36) dobodal svojich synov PATRIKA (9) a ADAMA (6), manželku MÁRIU (31), potom si podrezal žily a postrelil sa jatočnou pištoľou.

 • Prepíšeme dejiny?
  Prepíšeme dejiny?

  Unikátne fresky z kostolíka v dedinke Kostoľany pod Tribečom nie sú iba také hocijaké. Možno kvôli nim budú prepisovať učebnice dejepisu.

 • VESMÍR (2.časť): Najprv Mesiac, potom Mars
  VESMÍR (2.časť): Najprv Mesiac, potom Mars

  Malý krok pre človeka, ale obrovský skok pre ľudstvo. Slávny výrok NEILA ARMSTRONGA, prvého pozemšťana, ktorý stál na Mesiaci, môže byť opäť použiteľný. Chystá sa totiž najväčšie dobrodružstvo v dejinách kozmických letov. Poletíme na Mars.

 • AKO sa TO vyrába: Nesmrteľná škridla
  AKO sa TO vyrába: Nesmrteľná škridla

  Najzachovalejšia pálená škridla na Slovensku pochádza z roku šesťdesiat. V civilizovanom svete ich ľudia vyrábali už tisíce rokov pred Kristom. Postup sa dodnes nezmenil, len výrobný proces a technológie sú presnejšie.

 • Televízne vyznanie lásky
  Televízne vyznanie lásky

  Monacká princezná STEPHANIE je opäť v centre pozornosti médií. Tentoraz za to nemôže ona, ale postaral sa o to jej bývalý manžel DANIEL DUCRUET. V priamom televíznom prenose jej vyznal lásku a nepriamo ju požiadal o ruku.

 • Konečne doma
  Konečne doma

  Mladá EVA a jej štyri deti našli po dlhých útrapách nový, pokojný domov. Ujala sa ich OBEC HOSŤOVÁ, ktorá rodine poskytla byt.

 • Luxus za spoločné
  Luxus za spoločné

  Bývalý murár BOLDIZSÁR PAULISZ si v Dolných Obdokovciach otvoril súkromnú strednú školu podnikania. Ochrannú ruku nad maďarskou školou drží pomerne neznámy poslanec NR SR LAJOS LADÁNYI. Možno aj vďaka jeho podpore škola pravidelne získava peniaze z rezerv členov vlády.

 • Hľadá lekára
  Hľadá lekára

  Bývalá veľká hviezda Radošinského naivného divadla je opäť vo svojej rodnej dedine. Úspory dala na vnukovo liečenie a žije skromne. Ani milované knižky si nemôže kúpiť.

 • Tichí anjeli
  Tichí anjeli

  Manželia ŠIMALJAKOVCI sa tešili z vytúženej dcérky iba osemnásť mesiacov. Potom ich krásna KAROLÍNKA začala mať čudné problémy. S chôdzou, rečou, komunikáciou.

 • Ďalšia v poradí
  Ďalšia v poradí

  Staničná sestra EVA TAKÁCIOVÁ (37) z Jednotky intenzívnej starostlivosti popáleninového oddelenia nemocnice v bratislavskom Ružinove je jednou z tých, o ktoré naše zdravotníctvo v blízkom čase príde. Vydržala devätnásť rokov.

© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×