Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Archív Života

 • Adamkov úsmev
  Adamkov úsmev

  VLADIMÍRA STÚPALOVÁ (31) hovorí o synovi ADAMKOVI (†9) bez sĺz. Hoci zomrel len nedávno, rozpráva najmä o jeho živote. Adam totiž nestrávil svoje posledné mesiace medzi štyrmi stenami nemocničnej izby. Žil do poslednej chvíle...

 • VESMÍR (1. časť) Cenní špióni
  VESMÍR (1. časť) Cenní špióni

  Obiehajú okolo Zeme, putujú medziplanetárnym priestorom, skúmajú telesá slnečnej sústavy. Za takmer 50 rokov vyslalo ľudstvo do vesmíru stovky sond, družíc či modulov so živými posádkami. Vďaka nim vieme, ako to vyzerá na Mesiaci, Marse, Venuši alebo Saturne. To najlepšie nás však vraj iba čaká.

 • AKO sa TO vyrába: Dokonalé kopačky
  AKO sa TO vyrába: Dokonalé kopačky

  Kto chce vlastniť dobré kopačky, mal by sa spoľahnúť na nemeckú precíznosť. K nej sa pridá kopa výrobných tajomstiev a ručná práca. Futbalovým hviezdam navyše vyšijú na kopačky ako bonus aj ich monogram.

 • Závidia jej úspech?
  Závidia jej úspech?

  ZDENKA PREDNÁ je živým dôkazom toho, že uspieť v hudbe sa dá aj bez víťazstva v SuperStar. Jej debut sa vydaril, vynikajúco sa predáva, rádiá ju hrajú. Má zlatú platňu a získanie platinovej je zrejme otázkou niekoľkých týždňov.

 • Biela čarodejnica
  Biela čarodejnica

  Niektoré kolegyne sa ELENY GALANOVEJ († 62) priam báli. Iné aj napriek strachu z toho, čo sa od nej dozvedia, ju vyhľadávali. Bola vraj čarodejnica.

 • Majú dobrý sluch
  Majú dobrý sluch

  „Pohoďka, v Habovke sme raz-dva,“ uisťoval ma kolega pred dvakrát odkladanou návštevou u Bažíkovcov. Uverila som. Pohoďka. Meškali sme štyridsať minút...

 • Záhadný miliardár
  Záhadný miliardár

  Má štyridsaťjeden rokov, štyri deti, tri miliardy dolárov a povesť záhadného muža, ktorý nestojí o publicitu. PETR KELLNER, podľa časopisu Forbes 224. najbohatší človek planéty.

 • Má viac žien
  Má viac žien

  „Chlípny“ zubár VENDELÍN ŤAŽANDLÁK (70), bude možno disciplinárne potrestaný. Vďaka medializácii kauzy sexuálneho obťažovania má však čím ďalej tým viac nových pacientok.

 • Serafínovo
  Serafínovo

  „Primátorka OSTRIHOŇOVÁ dokázala neskutočné. Spojila všetkých poslancov bez rozdielu politickej príslušnosti. Ale proti sebe,“ tvrdia poslanci mestského zastupiteľstva v Zlatých Moravciach. „Gestikuluje ako gestapáčka, je to uzurpátorka moci, ktorá sa neštíti ničoho a nikoho,“ upresňuje poslanec Milan Galaba.

 • Vďačná Ruskovi
  Vďačná Ruskovi

  Vyštudovaná učiteľka ANETA PARIŠKOVÁ (32) po desiatich rokoch odišla z obrazovky Markízy a je na kandidátke ANO. Hoci je veriaca katolíčka, bez problémov sa pridala k liberálom.

© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×