Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Archív Života

 • Nové centrum krásy?
  Nové centrum krásy?

  Lekárom z polikliniky v bratislavskom Ružinove nie je do smiechu. Nedávny predaj budovy iba posilnil ich obavy. Majú dôvod na strach?

 • Kradol spermie
  Kradol spermie

  Starší brat MICHAELA JACKSONA JERMAINE obvinil kráľa popu z krádeže spermií zo spermobanky. Údajne iba preto mu mohla jeho bývalá partnerka DEBBIE ROWOVÁ porodiť dve deti.

 • Bicyklový kšeft
  Bicyklový kšeft

  Ročne prejde po Košiciach dvadsaťtisíc kilometrov, čo je polovica dĺžky rovníka. „Tankujem lacno – kofolu,“ smeje sa kuriér na bicykli JOZEF KOŽÁR (34). Už dva roky roznáša po meste zásielky.

 • Režisér za kormidlom
  Režisér za kormidlom

  PETER GERŽA prísne oddeľuje svoj režisérsky a kapitánsky život. Keď ho práve nezamestnávajú jeho najznámejšie relácie Inkognito alebo Pošta pre Teba, rád pozoruje horizont spoza kormidla jachty a rozmýšľa, čo všetko ho čaká.

 • VOJENSKÁ TECHNIKA (3. časť) Vojenské letectvo sa vracia aj k vzducholodiam
  VOJENSKÁ TECHNIKA (3. časť) Vojenské letectvo sa vracia aj k vzducholodiam

  Vojenskí piloti sa možno o niekoľko desaťročí stanú ohrozeným druhom. Lietadlá bez ľudskej posádky, ktoré viaceré štáty vyvíjajú a dokonca už aj skúšajú, by totiž v budúcnosti nemali robiť iba prieskum, ale mali by aj bojovať.

 • V koži kozmonauta
  V koži kozmonauta

  Vesmír bude na dosah ruky pre každého smrteľníka. Každého s peniazmi. Už o pár rokov si budete môcť v Singapure alebo v Rás al-Chajmá vyskúšať bezváhový stav, vysoké preťaženie pri zrýchľovaní alebo sa pokochať vesmírnym pohľadom na Zem.

 • AKO sa TO vyrába: Zubatý zips
  AKO sa TO vyrába: Zubatý zips

  Rýchlo odhalí, rýchlo zahalí, a hoci má veľa zubov, nehryzie. Napriek tomu stráži ako pes. Všetko, čo nechceme ukázať. Čo by sme bez neho robili?

 • Do vily kvôli otcovi?
  Do vily kvôli otcovi?

  EVA ŠIMONOVIČOVÁ – ŠIMA (24) si už roky hľadá cestu k svojmu otcovi hercovi JOZEFOVI ŠIMONOVIČOVI (57). Zdá sa, že to bol hlavný dôvod, prečo sa prihlásila do VyVo-lených – aby sa mu „ukázala“.

 • Zblíži ich choroba?
  Zblíži ich choroba?

  Náhly rozchod speváčky a fenomenálneho cyklistu LANCEA ARMSTRONGA bol prekvapujúci. SHERYL sa rozhodla rýchlo a nekompromisne, vraj v záujme zdravia svojho priateľa.

 • Bezmocní chlapi
  Bezmocní chlapi

  Statné matróny v mexickej dedinke JUCHITÁN patria k posledným „exemplárom“ žien, ktoré vládnu v nefalšovanom matriarcháte. Sú bohaté, sebavedomé a mužov evidujú ako poddaných.

© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×