Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Archív Života

 • VOJENSKÁ TECHNIKA (2. časť) Oceánmi sa už plavia nezraniteľné lode
  VOJENSKÁ TECHNIKA (2. časť) Oceánmi sa už plavia nezraniteľné lode

  Po stáročia sa námorníkom pri dlhých plavbách zvykol zjavovať legendárny Bludný Holanďan - loď s mŕtvou posádkou. Niečo podobné dnes skutočne existuje a plaví sa pod vlajkou amerického vojnového námorníctva.

 • Haberov problém
  Haberov problém

  Americký nízkorozpočtový film Hostel doteraz zarobil približne 50 miliónov dolárov. Autori slovenských piesní, ktoré v ňom odzneli, dostanú okolo dvesto dolárov a tantiémy. Všetci sú v podstate spokojní, iba PAĽO HABERA nie. Prečo?

 • AKO sa TO vyrába: Chutný smrad
  AKO sa TO vyrába: Chutný smrad

  Povestné olomoucké syrčeky majú niekoľkostoročnú históriu. Dôležitú úlohu hrali, aj keď psíčkovi a mačičke zavialo chalúpku. Zvieratká si domček našli vďaka zabudnutej kvargli...

 • Stále spolu
  Stále spolu

  No nepozabíjali by ste sa navzájom? Predstavte si, že so svojím manželom trávite dvadsaťštyri hodín denne dobrých dvadsaťsedem rokov bez toho, aby ste doma nemali prudko temperamentné Taliansko.

 • Najbohatšia kráska
  Najbohatšia kráska

  Hollywood má novú rekordérku vo výške honoráru. Nie je to Scarlet Johanssonová či iná z mladých herečiek, ale pomaly 30-ročná REESE WITHERSPOONOVÁ.

 • Rockový zvrhlík
  Rockový zvrhlík

  Spevák GARY GLITTER sedí vo väzení a doslova sa bojí o svoj život. Nesedí totiž v Británii, ale v nápravnom zariadení Phuoc Co v južnom Vietname. Odsedí si tam tri roky, ktoré možno neprežije.

 • Krvavé divadlo
  Krvavé divadlo

  Krvavú drámu priamo pred naším objektívom predviedla vlčia svorka v Bielovodskej doline v Belianskych Tatrách. Vlci si na brehu zamrznutej bystriny Biela voda počíhali na osamelú jelenicu.

 • Zdeněk Troška po filmových komédiách režíroval operu
  Zdeněk Troška po filmových komédiách režíroval operu

  Má za sebou pätnásť celovečerných filmov, ale najznámejšia je trilógia Slunce, seno... Hovorí po francúzsky, nemecky, rusky a taliansky a od jari do jesene chodí vo vietnamkách. Cestuje metrom, pretože chce byť v kontakte s ľuďmi. V košickom divadle režíroval Dvořákovu Rusalku.

 • Reality show ju naštartovala
  Reality show ju naštartovala

  Koza, sliepky, záhrada a večný nedostatok peňazí. To bol každodenný chlieb ALENY KOVALÍKOVEJ, ktorá účinkovala v prvej Zámene manželiek. Teraz sa jej život úplne zmenil.

 • Futbal a sex
  Futbal a sex

  Majstrovstvá sveta vo futbale začnú v Nemecku až o tri mesiace. No už dnes bijú ženské organizácie, cirkev a aj niektorí politici na poplach. Bude to vraj Sodoma a Gomora.

© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×