Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Archív Života

 • AKO sa TO vyrába: Zázračné magnety
  AKO sa TO vyrába: Zázračné magnety

  Na chladničkách, v škole, autách, fotoaparátoch – všade sú magnety. Ako sa do nich dostane tá neviditeľná sila, ktorá ich pritiahne na kovovú plochu?

 • Európa v malom
  Európa v malom

  Kúsok od londýnskeho Big Benu natrafíte na benátske gondoly, a keď sa nasýtite pohľadom na býčiu arénu v Sevilli, míňajúc šikmú vežu v Pise, natrafíte na bratislavský Modrý kostol. Už tento rok. Ak sa vyberiete do Bruselu.

 • Zbrane budúcnosti
  Zbrane budúcnosti

  Bojové vozidlá bez posádok, pušky, ktoré nezabíjajú, rakety, ktoré nevybuchujú a napriek tomu sú účinné. Takýmito zbraňami budú vyzbrojené armády budúcnosti. Niektoré ich majú už aj dnes.

 • Úspech na americký spôsob
  Úspech na americký spôsob

  Vinár a hotelier PETER MATYŠÁK si myslel, že bude stále len tak „živnostníčiť“. Dopredu ho posunul jeho vlastný úspech. Stal sa podnikateľom, ani nevedel ako. Človek, ktorý na Slovensku predviedol kariéru „od piky po bossa“.

 • Filmujem pre peniaze
  Filmujem pre peniaze

  Najnovší film skvelého britského herca ANTHONYHO HOPKINSA Dôkaz považovali za horúceho kandidáta na Oscara. Nakoniec z nominácií prekvapivo vypadol. Herec, ktorý si vyslúžil šľachtický titul a toho roku aj Zlatý glóbus za celoživotné dielo, však na slávnostnom udeľovaní cien chýbať nemôže.

 • Štrnásťročné múzy
  Štrnásťročné múzy

  Návrhár Ettore Bilotta nedávno poslal na mólo naraz dve dievčatá. Marinu (15) vo večerných šatách, ktorá pôsobila ako dospelá žena, a trinásťročnú Jasmeen v džínsoch a bielom tričku.

 • Kam šli po Mojsejovcoch?
  Kam šli po Mojsejovcoch?

  Niektorí EXMOJSEJOVCI sa ešte stále ukazujú na rôznych spoločenských podujatiach, je však pravda, že čím ďalej, tým menej. Vytláčajú ich aktuálnejší finalisti VyVolených, Big Brother a SuperStar. Ľudia z garáže sa vracajú do normálneho života.

 • Pravé, či falošné?
  Pravé, či falošné?

  BENÁTSKY KARNEVAL je na pohľad nudná prehliadka archaických masiek v honosných róbach. Kam sa v neviazanosti hrabe na ten v Riu? Šteklivé pikantnosti tu zažijete len v malej miere, ale predsa.

 • Má to spočítané?
  Má to spočítané?

  Pred niekoľkými dňami uviedol americký časopis National Enquirer, že fyzický stav MUHAMMADA ALIHO (64) sa veľmi zhoršil. „Možno mu už zostáva len niekoľko mesiacov života,“ tvrdí.

 • Začne znovu podnikať
  Začne znovu podnikať

  Herec ĽUBO ROMAN (61) ľutuje, že bol v politike, no prehľad a kontakty, ktoré získal ako bratislavský župan, hodnotí pozitívne. Začal sa učiť po francúzsky, plánuje režírovať. A so synmi sa chystá postaviť sklenú loď, v ktorej bude prevádzkovať hotel.

© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×